2067 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 december 2011 -
2101 Färglitografi
Gunnar Allvar (1922-2003), Träd vid kust, 45 x 50
Såld: 100 kr
Såldes den 5 april 2010 -
2467 Färglitografi
signerad Gunnar Allvar, 18/260, 45x50
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2008
2257 Färglitografi
Gunnar Allvar, 88/285, 41x48
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2005